O mnie

Bardzo dużo piszę, bo codzienność mnie inspiruje, lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Napisałem cztery książki, z czego pierwsza, “Lean Management po Polsku” została uznana za bestseller książek biznesowych wydawnictwa OnePress w 2017 roku.

Oprócz książek prowadzę także blog oraz piszę artykuły do branżowych czasopism (“Production Manager”, “Szef UR”).

Najlepiej czuję się w pracy z firmami produkcyjnymi lub usługowymi nad poprawą ich procesów. 10 lat temu zacząłem budować Instytut Doskonalenia Produkcji i wraz z moim zespołem pomogliśmy ponad 200 przedsiębiorstwom w ich procesach ciągłego doskonalenia. Firmy, które wspierałem to m.in. Nutricia Opole, Huta Miedzi Głogów, Hutchinson Polska.

Prowadzę też wykłady i szkolenia współpracując z firmami i uczelniami w całej Polsce. Wśród moich klientów są m.in. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (20 edycji studiów temu współtworzyłem program studiów Lean Management), Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej i Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. 

Szkolenia z zakresu Lean Management i zdroworozsądkowego zarządzania zmianą prowadziłem dla takich firm jak: Kirchhof Automotive Poland, Hansen Polska, Erkado.

Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak pracuję zajrzyj na stronę szkoleń otwartych i zobacz gdzie i kiedy możemy się spotkać.

Ponieważ lubię szkolić i występować (po polsku, angielsku i rosyjsku), zacząłem uczyć prelegentów konferencji technicznych jak opowiadać o swoich produktach językiem korzyści dla ich klientów. Tak powstał program “Wystąpienia, które sprzedają”.  

Prywatnie nie potrafię żyć bez mojej rodziny, pisania i tworzenia muzyki. Jestem ponadto fanem minimalizmu.

Jeśli chciałbyś poznać lepiej moją drogę zawodową zajrzyj na stronę Instytutu Doskonalenia Produkcji