Wystąpienia które sprzedają

Jeśli jesteś prelegentem konferencji technicznych, masz swój produkt lub usługę kierowaną do procesów produkcyjnych i chciałbyś maksymalnie zwiększać sprzedaż, to jesteś w dobrym miejscu. Pomogę Ci od podstaw zbudować wystąpienie, które zmieni Cię w eksperta w Twojej branży.

Jeśli Twoim celem jest zarabiać na wystąpieniach publicznych i zwiększyć sprzedaż po każdej konferencji, na której zaprezentujesz swoją firmę, to przeczytanie informacji z tej strony i sprawdzenie, kiedy rusza kolejna edycja jest bardzo dobrą inwestycją dla Ciebie i Twojego biznesu.

Kliknij w przycisk poniżej i wyślij do mnie pytanie, czy aktualnie prowadzę rekrutację do nowej grupy moich kursantów.

DOSKONAŁE WYSTĄPIENIE, KTÓRE REALIZUJE TWOJE CELE

Pokaz logo

System POKAZ, który Tobie udostępniam pomoże Ci przygotować bardzo dobre merytorycznie wystąpienie na temat Twoich produktów czy usług, skupiając się na korzyściach, jakie niesie współpraca właśnie z Tobą.

Dodatkowo nauczysz się dobrze przygotowywać do swoich wystąpień, nie ważne czy Twoja publiczność będzie liczyć 100 czy 3 osoby. Zasady są takie same.

Jako mówca i prelegent wielokrotnie osiągałem 5 i 6 cyfrowe wyniki sprzedaży ze sceny. I właśnie dzięki mojemu doświadczeniu dokonałem odkrycia, którym się z Tobą podzielę. 

Naucz się budować wystąpienie, które zawsze pomoże Ci osiągnąć to, do czego dążysz

  • SYSTEM KROK PO KROKU

Z właściwym systemem tak samo łatwo jest przemawiać ze sceny jak prowadzić prezentację dla kilku osób. Naucz się metodologii tworzenia wystąpienia, promowania swojego produktu lub usługi i sprzedaży siebie, jako partnera biznesowego.

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jest wiele dostępnych materiałów na temat wystąpień publicznych, ale wystąpienia na konferencjach technicznych są tworzone specjalnie, by sprzedawać. To powoduje, że będziesz miał wiele pytań a ten program daje Ci możliwość bezpośredniego kontaktu z Tomaszem Królem, otrzymania indywidualnego feedbacku i wskazówek.

  • BEZPŁATNE AKTUALIZACJE

Promocja w internecie to duża część wystąpień technicznych, która zmienia się dynamicznie wraz z rozwojem nowych technologii. Zadbamy o to, byś na bieżąco był informowany, jaka forma promocji jest aktualna oraz będziemy stale wzbogacać zakres kursu o nowe formy wystąpień np. webinary.

Sprawdź, czy mój autorski system skutecznych wystąpień POKAZ będzie dla Ciebie efektywny!

Mówca

Jesteś przedsiębiorcą i występujesz na konferencjach technicznych przedstawiając swoją firmę? Zwykle koszt udziału się zwraca? Dlaczego nie miałbyś zarabiać więcej?

Handlowiec

Pracujesz jako handlowiec,   występujesz, by zapoznać klientów z Waszą ofertą? Masz miesięczne cele, które musisz osiągać?  Chciałbyś, by było to łatwiejsze?

Spotkanie

Nie występujesz przed szeroką publicznością, ale prezentujesz na spotkaniach wyniki Twoich działań? Chciałbyś pokazać korzyści współpracy z Tobą oraz mieć odpowiedź na każde pytanie?

vod

Czy wiesz jakich strategii i taktyk użyć, by podwoić sprzedaż Twoich produktów i usług? Sprawdź, co na Ciebie czeka...

OTO, CO OTRZYMUJESZ:

Wszystkie materiały wideo, audio, zeszyty ćwiczeń i schematy dostępne są na stronie tylko dla członków kursu przez 24h/365 dni w roku.

Każdy moduł składa się z 6 do 22 filmów wideo o długości około 5 minut każdy. Skondensowana wiedza podzielona jest na bardzo jasne bloki tematyczne. Dostępny jest zeszył ćwiczeń z zadaniami do wykonania w ramach modułu.

Podczas trwania programu raz spotkamy się na żywo, byś mógł doświadczyć tego, czego się nauczyłeś.

Będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy, zaznaczając obejrzane lekcje!

WAŻNE! Musisz wiedzieć, że nie narzucam Ci propozycji zbioru przypadkowych taktyk. Daję Ci SYSTEM.

TO NIE TYLKO NASZA OPINIA, POZNAJ HISTORIĘ UCZESTNIKÓW PROGRAMU:

Niektóre branże naszych klientów:

Produkcja

Czujniki do zbierania danych z linii produkcyjnych

Oprogramowanie ERP

Smary

Smary do utrzymania parków maszynowych

Środki czyszczące

Środki czyszczące do hal produkcyjnych

Łożyska

Łożyska

Konsulting

Consulting

TOMASZ KRÓL

Tomasz Król

Występuje publicznie od 1994 roku.

  • – Autor bestsellera wydawnictwa One Press – książka biznesowa 2017
  •  
  • – Twórca programu “Wystąpienia które sprzedają”
  •  
  • – Ponad 50 tysięcy złotych wygenerowane podczas jednej sprzedaży ze sceny
  •  
  • – Twórca autorskiej metody budowania od podstaw wystąpień sprzedażowych POKAZ

UWAGA!

Jeśli po zapoznaniu się z informacjami z tej strony czujesz, że współpraca z Tomaszem i nauka jego metody POKAZ jest dla Ciebie, kliknij w przycisk poniżej i wyślij do nas zapytanie kiedy możesz przystąpić do programu.

Zgłoszenie nie jest zobowiązujące, a pozwoli Tobie dowiedzieć się, czy ten program w ogóle jest dla Ciebie.